Mind-Diák Szövetkezet

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

HR adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • Toborzási folyamatok támogatása
  • Társosztályok közötti munkakapcsolatok kialakítása
  • Jelöltekkel való kapcsolatépítés, interjúk megszervezése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony HR területen
  • MS Office magabiztos szintű ismerete
  • Min. középszintű, erős angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti min. 32 órában végezhető diákmunka (kedd-szerda-csütörtök irodában)
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Amit kínálunk

  • Otthoni munkavégzés
  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rövid távú munkalehetőség: 2024.06.01.-2024.09.30.

Előnyök

  • Francia nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet