Mind-Diák Szövetkezet
Partnercégünk egy félvezetők gyártásával foglalkozó vállalat, ahol központi szerepet kap a hatékonyság. Évente több, mint 70 milliárd terméket szállítanak, mellyel ügyfelek ezreit szolgálják ki. Elektronikus eszközök milliárdjaival az autóipar, a mobiltelefongyártás, az ipar, a számítástechnikai és a kommunikációs infrastruktúra szegmensének középpontjában állnak.

HR generalista gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Szerződések, szerződésmódosítások, bónuszlevelek előkészítése
  • Az alkalmazottak nyilvántartásának fizikai és digitális frissítése
  • A be- és kiléptetési folyamat adminisztrációjának támogatása
  • A HR rendszer adminisztrációjának támogatása EHS és tűzvédelmi képzések szervezése
  • Kapcsolattartás az osztályokkal (bérszámfejtő, oktató, OHS szolgáltató)
  • A havi bérszámfejtésben és a toborzási folyamatokban való részvétel
  • Prezentációk, szervezeti diagramok frissítése
  • Segítségnyújtás a vállalati rendezvények szervezésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Energikus, lelkes hozzáállás
  • Érdeklődés a HR világa iránt
  • Erős MS Office ismeret (Excel, Word, PPT)
  • Analitikus gondolkodásmód és gyors tanulási képesség
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig, 09.00 – 17.00 között heti 10-15 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Stabilitás és karrierút egy multinacionális vállalaton belül
  • Támogató, fejlesztő vezetők
  • Online tanfolyamok, képzések

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.