Feladatok

  • NYX termék képviselete
  • termékajánlás
  • vásárlói tájékoztatás

Elvárások

  • nappali aktív hallgatói jogviszony
  • angol nyelv középszintű ismerete
  • szenvedélyed a szépségipar
  • érdekel a kereskedelem és az értékesítés
  • szeretsz a vásárlókkal kapcsolatot teremteni
  • van termékértékesítési tapasztalatod
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel

Amit kínálunk

Heti 20 órában, hétköznap/hétvégi munkavégzés, napi 6-8 órában.
Bruttó 1700 ft/óra (25 év alatt ez a nettó bér)

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet