Feladatok

  • Középfeszültségű és kis feszültségű hálózatok üzemeltetése, karbantartása, üzemzavar behatárolás, hibaelhárítása.
  • Ügyfelekhez, fogyasztásmérő helyekhez kapcsolódó munkák (új fogyasztó bekapcsolása, teljesítmény bővítés).
  • Üzemviteli feladatok végzése (üzemviteli bejárások, érintésvédelmi mérések, hálózati mérések).
  • Üzemi kapcsolások és feszültségmentesítések elvégzése feljogosítás szerint.
  • Készenléti ügyelet tartása.

Elvárások

  • Erősáramú villanyszerelői végzettség.
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam.
  • KIF FAM vizsga.
  • KIF kábelszerelői vizsga.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés.
  • Éves bónusz.
  • Készenléti és túlóra pótlék.
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat.
  • Folyamatos képzés a szerelői életpálya modellnek megfelelően.
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret.
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás.
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok.
  • Áramdíj kedvezmény.
  • Gépjárművezetési tréningek.
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek.
  • Modern és biztonságos munkaeszközök.
  • Albérleti támogatás költözés esetén.

Cégnév: OPUS TITÁSZ Zrt.