Pannonjob Kft.

Megbízónk veresegyházi telephelyére keresünk munkavállalókat

Gyógyszergyártó - Műszerész operátor

pozícióba. Legyél Te is a csapat tagja! Vegyél részt egy olyan munkában, ami a legfontosabb értékekről, az emberi életről szól.

Feladatok:

  • gyártáshoz szükséges alap- és csomagolóanyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése, valamint a munkautasításokban előírt tesztek elvégzése

  • egyszerűbb karbantartási munkák terv szerinti ellátása, az üzemi termelő berendezések, gépek szakszerű üzemvitele, felügyelete, részvétel a váratlan meghibásodások elhárításában

  • az üzemi gépek termelési programnak megfelelő beállítása, felszerszámozása

  • ömlesztett termék csomagolása, válogatása

  • dokumentálás

  • az üzemi kvalifikálási feladatokban történő részvétel

  • megfelelő vizsgálatok elvégzése, mérési feladatok ellátása

  • gyártott termék-minősítő vizsgálatainak elvégzése

  • termelés irányító tájékoztatása, rendellenességek jelentése

  • oktatásokon való részvétel, új gépkezelők oktatása, munkájuk felügyelete, ellenőrzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi, vagy szakközépiskola, vagy szakmunkásvizsga, vagy technikus végzettség)

  • 3 műszakos (8 órás) munkarend vállalása

  • termelési igények esetén havi 2 nap hétvégi túlóra vállalása (max. 8 óra, szombat vagy vasárnap)

  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

  • önálló, precíz munkavégzés

  • pályakezdőket is örömmel várunk!

Előnyök:

  • élelmiszeripari, vagy gyógyszeripari területen-, tiszta téri gyártás terén szerzett tapasztalat

  • műszaki ismeretek, műszaki gyakorlat, valamint gyártógép kezelői gyakorlat

  • 3*8 órás műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korszerű, modern multinacionális környezet

  • versenyképes fizetés

  • belépés napjától jogosultság az évi bruttó 620.000,- forint keret választható béren kívüli juttatásokra

  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság vállalati támogatással

  • munkáltató által fizetett kollektív élet- és baleset biztosítás, otthoni káreseményre is

  • hivatalosan bejelentett határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel

  • munkáltató által fizetett éves egészségügyi szűrőprogram 200.000,- forint értékben, 1 nap fizetett távollétet biztosítva a vizsgálat idejére

  • vállalati buszjárat Budapestről és a környező településekről

  • vállalati étterem, étel- és ital automaták

  • napi 2 kávé térítésmentes fogyasztása ital automatából

  • a telephelyen konditerem, masszázsfotel és jóga igénybe vehető

 Munkáltató profilja:

Gyógyszeripari partnercégünk:

  • világszerte 100 országban van jelen

  • terápiás megoldásai több, mint 170 országban elérhetőek

  • készítményeivel ott van minden magyar családnál

  • „TOP employer 2021” díjat nyert el úgy globálisan, mint Magyarországon nemzetközi háttere segít abban, hogy stabilan a gyógyszergyártás és fejlesztés élvonalában maradjon

 Egyéb:

  • munkavégzés helye: Veresegyház

  • munkarend: 3 műszak

  • foglalkoztatás: munkaerő-kölcsönzés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely weboldalunkon olvasható.