Megbízónk veresegyházi telephelyére keresünk munkavállalókat Gyógyszergyártó - Bevonó operátor pozícióba. Legyél Te is a csapat tagja! Vegyél részt egy olyan munkában, ami a legfontosabb értékekről, az emberi életről szól.

Feladatok:

  • a bevonó berendezések ellenőrzési, kezelési feladatainak ellátása és ezek dokumentálása

  • bevonó oldat, szuszpenzió és cukorszirup készítése a technológiai előírások szerint

  • technológiai lépések elvégzése az előírt eszközökkel a gyártási dokumentáció alapján

  • a gyártás ellenőrző lap és a kapcso9lódó dokumentumok folyamatos vezetése

  • keresztszennyeződések megakadályozása érdekében a gépek, berendezések, eszközök, helység tisztítása, a tisztítás dokumentálása az előírásoknak megfelelően

  • gyártásközi ellenőrzés előírás szerinti elvégzése, dokumentálása

  • gyártási dokumentációban. munkautasításokban, higiénés, biztonságtechnikai, tűzvédelmi, környezetvédelmi eljárásokban szereplő utasítások ismerte, maradéktalan betartása

  • munkakörével kapcsolatos oktatásokon való részvétel

  • aktív részvétel a munkafolyamatok javításában

Elvárások:

  • élelmiszeripari, vagy gyógyszeripari területen-, tiszta téri gyártás terén szerzett tapasztalat

  • műszaki ismeretek, műszaki gyakorlat, valamint gyártógép kezelői gyakorlat

  • 3*8 órás műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korszerű, modern multinacionális környezet

  • versenyképes fizetés

  • belépés napjától jogosultság az évi bruttó 620.000,- forint keret választható béren kívüli juttatásokra

  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság vállalati támogatással

  • munkáltató által fizetett kollektív élet- és baleset biztosítás, otthoni káreseményre is

  • hivatalosan bejelentett határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel

  • munkáltató által fizetett éves egészségügyi szűrőprogram 200.000,- forint értékben, 1 nap fizetett távollétet biztosítva a vizsgálat idejére

  • vállalati buszjárat Budapestről és a környező településekről

  • vállalati étterem, étel- és ital automaták

  • napi 2 kávé térítésmentes fogyasztása ital automatából

  • a telephelyen konditerem, masszázsfotel és jóga igénybe vehető

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 49ad14
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Szarka Erika