Feladatok:

  • Követni és betartani a vállalat biztonsági szabályait és előírásait
  • Standard operátori folyamatok elvégzése
  • Szerszámok használata a gyártási folyamatok segítése érdekében
  • Gyártósori berendezések biztonságos üzemeltetése
  • Általános szerelési folyamatok melyeket egyénileg vagy csapatban kell elvégezni

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Részletekbe menő figyelmes munkavégzés
  • Jártasság kézi szerszámok alkalmazásában
  • Monotonitástűrés
  • Műszaki és problémamegoldó beállítottság
  • Affinitás a kézi szerszámokkal való munkához, matematikához, számítógépekhez
  • Betanulás alatt 1 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Br. alapbér 480-500.000 Ft egy hónapban
  • A belépési hónap után Nettó 25.000Ft Cafeteria szép kártyára
  • A próbaidő letelte után bónusz lehetőség!
  • 5% Jelenléti bónusz
  • 10% Teljesítmény bónusz
  • Utazástámogatás --> Autóval 45 Ft/km Tömegközlekedéssel 86%
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség előre lépési lehetőséggel.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Fót
  • Munkavégzés 1 műszakos munkarendben (8.30-17.30, amiben 1 órás ebédszünet is van)
  • A jelentkezéshez önéletrajz megléte szükséges
  • Szállást a munkalehetőséghez sajnos nem biztosítunk
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Király Enikő Réka