Feladatok

    • Folyamatosan támogatja a Termelésvezetőt a különböző projektek, tevékenységek megvalósításában
    • Aktívan részt vesz a folyamatfejlesztési projektekben
    • Gépeken a berendezések teljes hatékonyságának mérése
    • Adminisztrációs feladatok ellátása
    • Riportok készítése

Elvárások

    • Folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok (műszaki)
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    • Felhasználói szintű Excel tudás
    • Precíz munkavégzés
    • Megbízhatóság

Amit kínálunk

    • Br. 2345 Ft/óra
    • Cafetéria
    • Rugalmas munkaidő
    • Bejárás támogatás

Céginformáció

Partnerünk a világ legjelentősebb ultraszűrő víz tisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újra hasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet