Szívesen dolgoznál egy olyan munkahelyen, ahol számít a véleményed? Szeretsz a dolgok mélyére ásni és problémát megoldani? Szívesen lennél részese prémium termékek születésének?

Szeretnéd az eddig megszerzett több éves tapasztalatodat egy magyar cégnél kamatoztatni és valami újat alkotni?

Ha a válaszod igen, Te vagy az, akit keresünk!

Vár téged is a Wellis, Európa vezető jakuzzi gyártója

Gyártástámogató mérnök

munkakörbe!

Feladatok:

  • A gyártási technológia pontos meghatározása, szabványosítás munka és ellenőrzési utasítások formájában való dokumentálása, ezek betanításának támogatása
  • Az adott gyártósor hatékony munkájának, folyamatainak támogatása a mindenkori termelési célok elérése érdekében
  • Az operatív csapattagok kommunikációjának elősegítése, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Az operatív csapatban felmerülő feladatok és problémák szükség szerinti eszkalálása
  • Az adott gyártósor gyártási folyamatainak kézben tartása és fejlesztése
  • Új vagy változtatott termék, technológia és a Lean projektekben való aktív részvétel
  • Közreműködés minőségügyi problémák megoldásában
  • Gyártási folyamatok minőségszempontú felügyelete
  • Munkája során biztosítsa a munkavédelmi és ergonómiai szabályok betartását

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves gyártásba szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Határozott, erősen célorientált személyiség, logikus gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Folyamatszemlélet
  • Magas szintű rugalmasság, együttműködő és motivációs készség

A pozíció betöltéséhez előny:

  • Robot/pneumatika rendszerek ismeretek
  • Siemens Simatic HMI rendszerek ismerete és kezelése
  • 3D tervezőszoftverek kezelése

Amit kínálunk:

  • 100%-ban magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Szuper hangulatú közösség, ahol észrevétlenül, gyorsan válhatsz a csapat oszlopos tagjává
  • Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége, együttműködő vezetés
  • Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
  • Fiatalos, jókedélyű, összeszokott, szakmailag felkészült csapat, akik nagyban tudják segíteni, támogatni munkádat
  • Dolgozói kedvezmény a termékekre, családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • Bejárás támogatása törvényi minimum feletti összeg
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Termeléstervező/Gyártástervező
Cégnév: Wellis Magyarország Kft.