Feladatok

  • Analízis mikroszkóppal.
  • A gyártáshoz kapcsolódó vizsgálati eljárások, szabványok és folyamatábrák készítése.
  • A tesztek során kapott fizikai tulajdonságok eredményeinek összerendezése, valamint táblázatok, grafikonok készítése.
  • Az ügyfelekkel való kapcsolattartás, valamint bizalmas információinak védelme.

Elvárások

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Gyakorlott felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (főként Excel és a PowerPoint programokban).
  • A gyártóüzem valamennyi részlegével való szoros együttműködés.
  • Kiváló szervezési, irányítási és ügyfélszolgálati készségek.
  • Precíz, pontos, részletekre odafigyelő hozzáállás.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Mobiltelefon és laptop.
  • Multinacionális környezet új, modern irodában.
  • Változatos feladatok, fiatalos csapat.
  • Félévente adható bónusz.
  • Cafeteria.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Seiren első európai gyárába, amely Pécsett a déli ipari parkban épült fel, keresünk Gyártásmérnöki asszisztens munkakörbe új munkatársat.
A Seiren Hungary Kft. elektromos autókhoz gyárt prémium minőségű műbőrt, amelyet elsősorban az autók üléshuzataként használnak fel.

A JELENTKEZEM gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.

Cégnév: SEIREN Hungary Kft.