Feladatok

  • Feladatod lesz a késztermékek, megrendelések csomagolása és előkészítése.
  • Teendőid közé fog tartozni a méretre vágás speciális vágószerszámok segítségével, valamint a címkézés.
  • Számítanak rád a leltári munkában történő közreműködésben.
  • Bekapcsolódsz a gyártási munkálatok utóellenőrzésébe, késztermékek ellenőrzésébe.

Elvárások

  • Rendelkezz nappali tagozatos felsőoktatási tanulói jogviszonnyal.
  • Szükséged lesz a monotonitástűrésedre.
  • Legyél megbízható és precíz.
  • Tudj vállalni heti 3 napot minimum 24 órában.

Előnyt jelent

  • Ha van bármilyen műszaki vagy kémiai beállítottságod.

Amit kínálunk

#diákmunka
#szabad hétvége
#25 év alatt bruttó = nettó
#fejlődési lehetőség

Céginformáció

Nemzetközi partnerünk több mint 20 éves tudással és szakértelemmel rendelkezik, az áramlási kémia területén, ezáltal világszerte vezető szerepet tölt be az iparágban. A vállalat bizonyítványai és a világszerte használt több mint 1900 műszerrel kapcsolatos tapasztalata sokat mond az elkötelezettségéről a kémiai folyamatok biztonságosabbá, egyszerűbbé és hatékonyabbá tétele iránt. Ha szeretnél szakmailag fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!

Cégnév: Get Work Iskolaszövetkezet