Feladatok

Magyar tulajdonú, ingatlan üzemeltetéssel és létesítmény fenntartással foglalkozó cég keres üzemeltető - karbantartó munkatársakat székesfehérvári telephelyére. Villanyszerelő képesítéssel, felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkező munkavállalók jelentkezését várjuk. A munkavégzés két műszakos munkarendben történik, határozatlan idejű munkaszerződéssel. Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Elvárások

  • villanyszerelő végzettség
  • két műszakos munkarend vállalása
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, precizitás

Előnyt jelent

  • épület üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • mobil szerelőkosár kezelői képesítés
  • vezetőüléses targonca képesítés

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil cégcsoporti háttér
  • bruttó alapbér 410.000 Ft/hó
  • készenléti mozgóbér 30.000 Ft/hó
  • műszakpótlék, túlóra pótlék
  • jelenléti bónusz, 15.000 Ft/hó, SZÉP kártyára utalva
  • éves bónusz
  • munkába járás hozzájárulás, tömegközlekedéssel 86%, saját gépkocsival 30 Ft/km

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!