Feladatok

  1. Grafikai anyagok tervezése és elkészítése a vállalat marketing, média és PR tevékenységeihez.
  2. Kreatív koncepciók kidolgozása és vizuális stílusok kialakítása.
  3. Nyomdai és digitális anyagok előkészítése, beleértve a brosúrákat, posztereket, hirdetéseket, bemutatókat, weboldalakat és közösségi média tartalmakat.
  4. A vizuális anyagok minőségének és hatékonyságának folyamatos ellenőrzése és javítása.

Elvárások

  1. Magas szintű kreativitás és a vizuális kommunikáció terén is való jártasság.
  2. Önálló munkavégzés, kiváló problémamegoldó képesség.
  3. Folyamatos fejlődésre való törekvés és a legújabb trendek, technológiák és eszközök ismerete a grafikai tervezés terén.

Előnyt jelent

  1. Portfólió, amely bemutatja a korábbi munkákat és a kreativitást.
  2. Szakirányú végzettség grafikai tervezésben vagy kapcsolódó területen.
  3. Szakmai tapasztalat grafikus, képszerkesztő vagy hasonló pozícióban.
  4. Többféle grafikai tervezői szoftver (pl. Adobe Creative Suite) magabiztos használata.
  5. Kiváló vizuális érzék és tipográfiai ismeretek.
  6. Nyomdai előkészítési ismeretek és a digitális média területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

- Teljes munkaidős - 8 órás foglalkoztatás
- Versenyképes, kiemelt fizetés
- Szabad hétvége
- Bejárási támogatás
- Ingyenes parkolási lehetőség
- Étkező, kávé
- Céges rendezvények

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Stabil hátterű, kecskeméti telephellyel rendelkező, olajiparhoz kapcsolódó egyedi gyártással foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!

Cégnév: ZERLUX HUNGARY KFT.