Feladatok

  • Kisebb grafikai, szerkesztési feladatok
  • Elvégzendő munkák priorizálása
  • UV nyomtató, lézervágó gép beállítása, annak működtetése és karbantartása
  • Minőségellenőrzés, csomagolásra előkészítés

Elvárások

  • Ismerd a vektorgrafikus programokat (Corel Draw, Adobe Illustrator)
  • Gyorsan és precízen végzed a munkád
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezz
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Előnyt jelent

  • Roland UV nyomtató ismerete
  • Lézervágó/lézergravírozó gép ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Könnyű megközelítés (Örs Vezér teréhez közel: X. kerület, Fehér út 10.)
  • Heti 40 órás pozíció (hétfőtől-péntekig, 8:00-tól 16:30-ig)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Új csapattagot keresünk a Sportérem Serlegüzlet központi telephelyére a X. kerületbe, akinek feladata serlegeink, érmeink, kristálydíjaink UV nyomtatása, akril termékek lézervágása lesz.