Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre.
  • Ezen felül teljesítménytől függő extra jövedelemre.
  • Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya és Egészségbiztosítás).
  • Céges mobiltelefonra és laptopra.
  • Hosszútávú munkalehetőségre és szakmai fejlődésre.
  • Céges buszjáratra Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból, vagy az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járási támogatásra.
  • 1 év után Home Office lehetőséget biztosítunk.

Mi lesz a feladatod a munkakörben?

  • A marketing és kommunikációs csapat munkájának grafikai támogatása.
  • Online és offline anyagok grafikai előkészítése a cég arculatának megfelelően (kiadványok, brosúrák, hirdetések, bannerek, hírlevelek, csomagolás, webes tartalmak, landing oldalak megjelenése, stb.)
  • Kreatív koncepciók megalkotása.
  • Méretmutációk készítése a különböző platformokra, nyomdai előkészítés.

Amennyiben az alábbiak igazak rád, várjuk jelentkezésedet:

  • Legalább két év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel.
  • Legalább középfokú végzettséged van.
  • Magas szinten ismered és használod van az Adobe Master Collection szoftvercsomagot, különösen a Photoshop és az InDesign programokat
  • Jártas vagy a nyomdai és digitális anyagok előkészítésében.
  • Önállóan tudsz dolgozni, kezdeményező és megoldás-orientált vagy.
  • Kreativitásod és proaktivitásod mellett nyitott gondolkodásmód jellemez.
  • Megbízhatóságod és precizitásod kiemelkedő.
  • Csapatmunkában is otthonosan mozogsz, és előnyben részesíted a közös cél elérését.

Mindezek mellett előnyt jelent, ha:

  • tapasztalatod van weboldalak grafikai tervezésében, vagy
  • jártas vagy a videóvágásban és fotózásban

Munkavégzés helye: Nádudvar

Cégnév: KITE Zrt.