SPAR Magyarország Kft.

Göngyöleg raktári munkatárs (Bicske)

Feladatok

  • Raktári és kiszállítási rendszerfelügyelet (távfelügyelet).
  • Rendszeres ellenőrzések, javító megoldások, ellenőrzések megszervezése.
  • Üzemanyagkút távfelügyelet, NAV nyilvántartás vezetése
  • Kapcsolattartás munkatársakkal, szervizekkel, szolgáltatókkal.
  • Magasszintű kommunikáció a beosztottakkal.

Elvárások

  • Járműfelügyeleti rendszer kezelésében való jártasság.
  • Magasszintű számítógépes ismeret (Microsoft Office)
  • Szakmai elhivatottság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés és gyors döntéshozatali képesség.
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • 13. havi juttatást
  • SPAR dolgozói kedvezményt, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogramunk keretén belül elismerjük a régóta nálunk dolgozó munkatársak lojalitását (SZÉP-kártya juttatás)
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Home office lehetőséget
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod
  • Saját gépkocsival történő bejárásod a törvényben meghatározott 15 Ft/km helyett, bruttó 40 Ft/km díj megfizetésével támogatjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
Cégnév: SPAR Magyarország Kft.