GONDNOK

A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Magyarország egyik meghatározó egyeteme és tudásközpontja rendkívül szerteágazó tevékenységi körrel és az egész országra kiterjedő campus és intézeti hálózattal rendelkezik.

Egyetemünk Budai Campusának Testnevelési és Sportközpontjába keressük leendő munkatársunkat.

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jogviszony időtartama: Határozatlan

A feladatok az alábbiak:

  • A Budai Campus Testnevelési és Sportközpont tanórai és tanórán kívüli tevékenységével kapcsolatos gondnoki feladatok ellátása
  • A tornacsarnok, valamint a kapcsolódó helyiségek (fürdők, WC-k, öltözők, tanári, szertár stb. napi takarítása, órákra, mérkőzésekre történő előkészítése.
  • Műszaki berendezések, eszközök, sporteszközök helyi és személyi lehetőségeinek megfelelő karbantartása, javítása.

  • Alapfokú végzettség
  • Proaktív, dinamikus, önálló munkavégzés
  • Eredmény- és sikerorientált személyiség
  • Jó szervezőkészség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Nyugdíjas pályázók is jelentkezhetnek
  • Cselekvőképes és büntetlen előéletű

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél a bérigény megjelölésével

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség Magyarország egyik legnagyobb egyeteménél
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Változatos feladatok
  • Kiváló, támogató munkahelyi légkör, csapatmunka
  • Utazási költségtérítés, illetve szolgálati lakás az egyetem vonatkozó szabályzatai szerint
  • Üdülési, sportolási lehetőségek

A jelentkezés határideje: 2024.06.03.

A kiválasztási folyamat a pályázatok beérkezésével megkezdődik.

A jelentkezés módja:

  • A lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük megjelölni a pályázat azonosító számát: MATE-K/443-16/2024.

A munkavégzés helye: 1118 Budapest, Villányi út 29-43.

Egyéb tájékoztatás:

  • A munkakör az első sikeres pályázót követően azonnal betölthető;
  • A pályázat elküldésével külön nyilatkozat nélkül is elfogadja az egyetem álláspályázatokról szóló adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

Cégnév: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem