Feladatok

  • Projektek önálló vezetése, koordinálása, szervezése külső munkaterületeken
  • Ajánlatkérések kezelése és kidolgozása
  • Munkafelmérések lebonyolítása
  • Műszaki egyeztetés potenciális megrendelőkkel
  • Projektek pénzügyi nyomon követése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes német/angol nyelvtudás
  • Legalább egy éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Emeléstechnikai ismeretekben jártasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Pozícióhoz méltó bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Munkavégzéshez szükséges autó biztosítása
  • Munkába járás támogatás
  • Kiemelt élet és baleset biztosítás

Céginformáció

Az Ipartechnika Menedzser Kft. ipari szolgáltatás területén nyújt komplex szolgáltatást megrendelőinek. Gépek, gyártósorok, komplett gyárak telepítése, mozgatása, szállítása, karbantartása a cég fő tevékenysége.
20 éves tapasztalattal, saját eszköz és gépparkkal, nagy értékű felelősségbiztosítással rendelkezünk.

Munkájára igényes, lelkiismeretes és precíz jelentkezők önéletrajzát várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Cégnév: Ipartechnika Menedzser Kft.