Feladatok

  • Gépek, gépalkatrészek, acél szerkezetek összeszerelési munkálatainak ellátása
  • Fúró, csiszoló, összeszerelő munkák elvégzése
  • Hegesztési feladatok

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (géplakatos, mechatronikai technikus, szerszámkészítő végzettség)
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Gépszerelésben, lakatos munkákban szerzett releváns tudás
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat, alkatrészismeret
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás, stressztűrés
  • Új ismeretek iránti fogékonyság, problémamegoldó képesség
  • Előnyt jelent, de nem elvárás: Minősített hegesztő, gépi forgácsolás

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari gépgyártásban szerzett tapasztalat (saválló, rozsdamentes anyagok megmunkálása)
  • Acélszerkezetek összeszerelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • lendületes, fiatalos csapat
  • stabil fizetés
  • 1 műszakos munkarend, 8 órás munkavégzés (7:00-15:00)
  • szabad hétvége
  • bejelentett jogviszony
  • vidékről történő bejárás esetén utazási költségtérítés (saját gépjárművel 30 ft/km; tömegközlekedéssel történő utazás esetén teljes mértékben térítve)

Céginformáció

A Momál Kft. Debrecenben nagy múlttal rendelkező élelmiszeripari gépgyártó üzem. Az itt gyártott termékek az élelmiszeripar széles körében nagy elismerésnek örvendenek. Termékeink már több mint 60 éve kiszolgálják az élelmiszer- és konzervipar jelentős szereplőit. Cégünk Debrecenben családias környezetben várja leendő alkalmazottait.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el nekünk önéletrajzát!