Feladatok

    • Az általunk forgalmazott PALFINGER darukkal kapcsolatos lakatos-gépszerelői munkák elvégzése (segédalvázak és kiegészítő felépítmények gyártása, fel- és összeszerelése)
    • Szervizre érkező tehergépjárművekre szerelt rakodódaruk javításának elvégzése
    • Szakmai oktatásokon, továbbképzéseken való aktív részvétel

Elvárások

    • Szakirányú végzettség
    • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Önálló munkavégzés és problémamegoldás
    • Nyitottság fejlődésre, új területek megismerésére

Előnyt jelent

    • Alapfokú számítástechnikai (felhasználói) ismeretek
    • Targonca, híddaru kezelői jogosítvány megléte
    • Hegesztői minősítés
    • Elektromos berendezések szerelésében szerzett tapasztalat
    • Hidraulikus berendezések szerelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai képzések támogatása
  • Palfinger darugyártó által szervezett képzéseken történő részvétel
  • Jól felszerelt szerelőcsarnok, profi szerszámok
  • Családias légkör
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Nemzetközi szintem elismert, osztrák tulajdonú cégcsoport Magyarországon 30 éve jelenlévő vállalatához keressük új munkatársunkat folyamatosan bővülő csapatunkba Budapesten az Ócsai úti telephelyünkre. A csapat tagjaként lehetőséged nyílik megismerni a Palfinger gyártmányú gépek felépítését, működését és a járműre építésének teljes folyamatát.

Fényképes önéletrajzát várjuk a fizetési igény, valamint a lehetséges munkakezdési időpont megjelölésével.