Feladatok

  • hidraulikus gépek, emelőgépek szerelése, karbantartása
  • konténerek szerkezeti javítása, karbantartása
  • eszközök, berendezések karbantartása, tisztán tartása
  • alkatrészek részegységeinek felújítása
  • egyéb géplakatos munkák
  • anyagszükséglet felmérése

Elvárások

  • rendelkezz középfokú szakirányú végzettséggel
  • önálló munkavégzési képességet
  • megbízhatóságot, precíz munkavégzést
  • értékeljük, ha dolgoztál már hasonló munkakörben, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • előnyt jelent, ha rendelkezel "B" kategóriás gépjárművezetői engedéllyel vagy hegesztő képesítéssel, vagy targoncavezetői engedéllyel

A munkavégzés helye:

  • 1098 Budapest, Ecseri út 8-12.

Amit kínálunk

  • hosszú távú álláslehetőséget kínálunk  és azonnal kezdhetsz
  • nálunk a fizetés minden hónapban pontosan érkezik
  • stabil munkahelyet biztosítunk számodra
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben - legyen az SZÉP-kártya, önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári befizetés, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása, vagy akár készpénz kifizetés
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét
  • kedvező feltételekkel üdülési lehetőséget biztosítunk a Társaság üdülőiben
  • ránk minden élethelyzetben számíthatsz (pl. gyermekszületés támogatása, szociális segély, temetési segély, iskolakezdési támogatás)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Kik vagyunk mi?

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.