Feladatok

Törökbálintra, az Atlanta Centerbe 5 fős családias hangulatú diszpécser irodába, gépkocsizó vagyonőr munkakörbe  kollégát keresünk.
  • Délelőtti időszakban az irodában történik munkavégzés, a különböző objektumokban dolgozó vagyonőrök telefonos bejelentkezéseinek számítógépes rögzítése excel táblákba. A napi munkavégzés jelentős és fontos része számítógéppel történik. Napi jelentések megírása, egyszerű excel táblákban adatrögzítés.
  • Az esti, kb. 3 - 3,5 óra időtartamban céges gépkocsival budapesti játszóterek ellenőrzése, csekkolása és azok bezárása.
  • Hajnalban, kb 2,5 óra időtartamban céges gépkocsival történő budapesti játszótereken csekkolás és azok kinyitása.
  • Napközben változó rendszerességgel céges gépkocsival ügyintézés előfordulhat

Elvárások

  • érvényes vagyonőri papírok megléte
  • érvényes B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési tapasztalattal
  • számítástechnikai ismeretek
  • Microsoft Excel alapismeretek
  • kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

Nem feltétel de előnyt jelent:
  • angol nyelvismeret
  • diszpécser központban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkarend: 24/48 (esti pihenőidő biztosítva pihenőhelységben a többi kollégával felváltva)
  • Órabér: nettó 1600 Ft / óra

Főállású munkaszerződés keretein belüli foglalkoztatás, fizetés átutalással minden hónap 10. napjáig, egyéb járandóságok MTK szerint.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A JUNA-SEC KFT. vagyonvédelmi vállalkozás megalapítása óta, 2017 évétől biztosítja biztonságát megrendelői számára. Azonban a tulajdonosi kör és az általa kijelölt vezetői jóval korábbról szerezte őrző-védő tapasztalatait a személy és vagyonvédelem területén.

A JUNA Cégcsoport saját személyi állománya 2021. évre elérte az 500 főt, 2022 évre a 2.000 főt.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát.