Feladatok

  • konténeres áruszállítás, forgózsámolyos szerelvénnyel
  • fix viszonylaton Szolnok - Alsónémedi - Szolnok
  • éjszakai munkavégzés

Elvárások

  •  szükséges a C+E vezetői engedély és GKI kártya.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,
  • céges telefon igény esetén,
  • hétfőtől péntekig tartó munkarend,
  • szabad ünnepnapok és hétvégék.

Céginformáció

Cégünk 2006 óta végez fuvarozást belföldön és külföldön egyaránt.

Jelentkezés módja

Jelentkezni önéletrajzzal és fizetési igény feltüntetésével lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: KO-CSE Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Gépjárművezető Hajdú-Bihar megye

Gépkocsi vezető álláshirdetés Cím: Gépkocsi vezető Debrecen Cégünk: [Tranzit-1 Kft.] Telephely: Debrecen Munkafeladatok: Csatornamosó és szippantó ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Gépjárművezető Pest megye

A Kúria gépkocsi flottájához tartozó személyautók üzemeltetéséhez kapcsolódó gépjárművezetői feladatok elvégzése. Napi feladatok: - a közúti ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE