Feladatok

Kizárólag belföldön, napi rendszerességgel végzendő, terítő fuvarozás  40 tonnás, pótkocsis Mercedes Actros MP-4 típusú (EURO-6-os) gépjárművel.
Augusztusi-szeptemberi kezdéssel keressük új munkatársunkat!

Elvárások

- Megbízhatóság
- Pontos munkavégzés
- Több éves tapasztalat

Amit kínálunk

- Magas kereseti lehetőség
- Munkanap hétfőtől-péntekig
- Szabad hétvége
- Megbízható, korszerű gépjármű a munkavégzéshez
- Vidéki munkavállalónak szállás biztosítása budaörsi telephelyünkön.

Céginformáció

Cégünkről bővebb információ a www.alpokadria.hu honlapon található.

Jelentkezésüket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: ALPOK - ADRIA Kft.