GI Group Hungary Kft

Gépkezelő (Tiszavasvári)

Szívesen dolgoznál egy automatizált munkakörnyezetben Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari vállalatánál? A téglagyártással foglalkozó partnerünk most GÉPKEZELŐ pozícióba keresi új munkatársát!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártósori gépek beállítása és működtetése;
  • Mechanikus hibák felderítése és elhárítása;
  • Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása;
  • Elvégzett tevékenységek dokumentációja.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Tiszavasvári
  • Munkaidő: Folyamatos, 12 órás munkarend (egyik héten 5, másik héten 2 nap munka)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezel középfokú, műszaki végzettséggel (pl. gépész, gépszerelő, lakatos, csőszerelő stb.);
  • Szereztél már legalább 3 év gyártásban, vagy hasonló területen szerzett tapasztalatot;
  • Tudod vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet;
  • Nyitott vagy új dolgok megtanulására;
  • Előny, ha rendelkezel targoncás jogosítványokkal.

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalataidhoz igazodó, motiváló alapbért;
  • Műszakpótlék, cafeteria és mozgóbér mellett 13. havi fizetésre is számíthatsz, melyet igény szerint havi lebontásban is kérhetsz;
  • Mindezen felül bejárás támogatást is tudnak biztosítani (autóval 30 Ft/km vagy a bérleted 100%-os támogatásával);
  • Mindezt egy kellemes, jó munkahelyi légkörben, ahol a szakmai fejlődésed garantáltan támogatni fogják.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Gi Group Deutschland GmbH