Feladatok

-gépkezelői és gépbeállítói feladatok ellátása

Elvárások

-középfokú iskolai végzettség (szakmunkás, érettségi, technikum)
-gépkezelői és gépbeállítói munkatapasztalat
-12 órás munkarend vállalása (heti 3-4 nap)
-lojalitás

Előnyt jelent

-celldömölki vagy környékbeli lakhely
-gépbeállítói vagy gépkezelői vagy egyéb műszaki szakirányú végzettség

Amit kínálunk

-kiemelt alapbér
-kiemelt műszakpóték
-bónusz
-cafeteria
.-ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatás
-heti 3-4 munkanap beosztás szerint

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Celldömölki partnerünk részére keresünk gépbeállítókat azonnali kezdéssel.
Cégnév: CREATIVE SOLUTION INTERNATIONAL KFT.