Feladatok

  • Nyomdai és kötészeti gépek beállítása és működtetése megfelelő adminisztráció biztosításával
  • A munkabiztonsági előírások, vállalati szabályzatok követése

Elvárások

  • Gépkezelésben, gépállításban szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék, problémamegoldás
  • 12 órás váltott műszak vállalása, sok szabadidővel
  • Stressztűrő képesség, szűk határidők betartásának képessége
  • Önállóság, alkalmazkodó- és együttműködési készség
  • Rugalmasság, csapatjátékos hozzáállás
  • Pontos, minőségi munkavégzés

Előnyt jelent

  • Nyomdaipari környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Könnyű fizikai munka több műszakos munkarendben
  • Versenyképes gépmesteri bér betanulást követően
  • További fejlődés esetén béremelés garantált, nálunk a tudás számít
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások (cafetéria, negyedéves bónusz, munkavállalói kedvezmények)
  • 100%-os bejárás támogatás tömegközlekedés esetén és kiemelt benzinköltség térítés, ha vidékről jársz be
  • Helyi bejárás támogatása (akár autóval, akár tömegközlekedéssel, akár biciklivel érkezel)
  • Határozatlan idejű szerződés, stabil nagyvállalati háttér
  • Gyári környezetben, rendkívül tiszta és rendezett, klimatizált munkavégzési terület
  • Barátságos, összetartó csapat (mentori támogatás)
  • Modern technológiák, innováció
  • Céges programok és szolgáltatások (sportolás, egészségtámogatás)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

AzRR Donnelley a világ vezető nyomdaipari és kommunikációs szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi  vállalata. Fő erősségünk: innováció, folyamatos fejlődésmegbecsüléselkötelezettség.Az iparágban több mint 150 éve működő társaságunk jelenleg 30 országban közel 32.000 fő munkavállalót foglalkoztat. Évről évre bővülő Debreceni telephelyünk ofszet nyomtatással és dobozgyártással foglalkozik, Győri irodánk szakértői támogatást nyújt. Amire hangsúlyt fektetünk: MUNKABIZTONSÁG, HATÉKONYSÁG, valamint dolgozóink jóléte, melyet CSALÁDBARÁT PROGRAMOK, és MUNKAVÁLLALÓI KEDVEZMÉNYEK támogatnak.

CSATLAKOZZ AZ RRD CSAPATÁHOZ, ahol 160 év tradíciója találkozik a korszerű technológiával!

EGY CSAPAT – KÖZÖS CÉL

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: R. R. Donnelley Magyarország Kft.