Feladatok

  • Cukrászati gyártógépek termelésre történő felkészítése, működtetése
  • Csomagoló gépek kezelése
  • Előírásoknak megfelelő prototípus és termékgyártás
  • Gép-meghibásodások jelentése, karbantartások javaslata
  • Gyártás felügyelete, termelési adatok dokumentálása
  • Munkavédelmi és minőségügyi előírások betartása

Elvárások

  • Gépkezelésben eltöltött (1-3 éves) munkatapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Csapatban való együttműködési képesség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Nyitottság a tanulásra

Előnyt jelent

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalatnál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bejelentett fizetés
  • Kiváló munkakörülmény és modern munkaeszközök
  • Támogató vezetőket, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van és akik szívesen fogadják újító javaslataidat
  • Megbízható jövőkép
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Megbízható munkáltatói háttér
  • Munkaidő MT szerint

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Felföldi Édességgyártó Kft. egy 1986-ban alapított családi tulajdonban lévő magyar vállalkozás, mely egyre szélesedő portfólióval rendelkező édességgyártó tevékenységét az elmúlt közel 30 évben az összes kontinensre kiterjesztette, és jelenleg több, mint 40 országban van jelen a termékeivel.
A társaság lendületes és ambiciózus csapatába Gépkezelőt keres.
(Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!)

Cégnév: FELFÖLDI Édességgyártó Kft