Feladatok

  • A CNC megmunkáló gépek, robotok kezelése, alkatrészek, munkadarabok legyártása
  • A legyártott darabok ellenőrzése
  • A termékek gyártásközi ellenőrzése és dokumentációja
  • Termékek kézi sorjázása

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Megbízhatóság
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Betanítási idő

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Cégünk 2003-ban alakult. A dinamikusan fejlődő magánvállalkozás kezdetben CNC programozással, technologizálással, majd CNC gépkezelés oktatással, gépek beüzemelésével foglalkozott. Fő tevékenységi köre mára általános fémforgácsolási munkák végzése, autó-, műszer- és bútoripari forgácsolt alkatrészek gyártása, célgépek tervezése és gyártása. Jelenleg a cég területe 3.200 m2, 80 fős létszámmal, 50 db CNC géppel és 17 db robottal dolgozunk saját tulajdonú gyártócsarnokban.

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát a jelentkezésnél!
Cégnév: GIGA 2003 Kft.