Feladatok

Gépjárműflotta kezelése:
  • Gépjárművek szervízelésének ütemezése, szervezése, nyomon követése
  • Időszakos gumicserék lebonyolítása, gumik állapotának felmérése, ehhez tartozó adminisztráció vezetése
  • Műszaki vizsgák, autópálya matricák érvényességének figyelése
  • Biztosításokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Autók mozgatása, tisztán tartása
  • Adatbázisok kezelése, naprakészen tartása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, és vezetési tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • jó szervező képesség, kiváló kommunikációs készség
  • műszaki affinitás, agilis, motivált személyiség
  • önmagára és munkájára igényes gondolkodásmód
  • legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • több éves autóiparban szerzett tapasztalat
  • szívesen dolgozol autókkal és nem probléma vezetni
  • MS office, Power BI, Access adatbázis kezelő felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér
  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • céges programok
  • egészségügyi szűrővizsgálatok
  • munkavégzés helye: Vecsés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Ha szeretnél csapatunk része lenni akkor: magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzodat bruttó bérigény megjelölésével várjuk a megadott e-mail címre.
Cégnév: EGYÜTT GARAGE Kft