Feladatok

  • Egyedi gépek tervezése 2D, 3D-ben

Elvárások

  • 1-3 éves tervezési gyakorlat
  • Tapasztalat nélküli gépészmérnökök jelentkezését is várjuk!
  • Egyedi gépek tervezésében szerzett gyakorlat
  • Gépészmérnöki diploma
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • 2D és 3D tervezési tapasztalat (SolidWorks, Inventor, AutoCAD)
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Pneumatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, magas technológiai szintet képviselő munkák
  • Karrier lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Családias légkör
  • Cafetéria

Céginformáció

A B&O Engineering társas vállalkozást Borsos Balázs és Óvári Attila alapította azzal a célkitűzéssel, hogy az ipar területén felmerülő problémákra hatékony megoldásokat nyújtsanak, s mára több mint 50 munkatársunk dolgozik azon, hogy Megbízóink a lehető legtöbbet hozhassák ki vállalkozásukból.

Missziónk a hatékonyság és a fejlődés, a minőségben nem alkuszunk! Széleskörű szakmai tudásunkkal valósítjuk meg ügyfeleink egyedi igényeit a megmodernebb megoldásoktól a klasszikus mérnöki feladatokig.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát! Motivációs levél előnyt jelent, de nem szükséges.
Cégnév: B.O.S. Security Kft