MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logó
MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

Kelet - Tiszántúl Régió Upstream csapata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Gépész üzemviteli operátor

Munkavégzés helye: Füzesgyarmat

Munkarend: 12 órás, csak nappalos műszak 5/5 (munkanap/pihenőnap) váltásban

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Az adott termelési területen a szakmai felügyelet alá tartozó gépek, berendezések, eszközök karbantartásainak, javításának elvégzése.
  • CH ipari létesítményben üzemelő berendezések karbantartása javítása (gépész).
  • Figyelemmel kíséri a gépek, berendezések állapotát, javaslatot tesz a felmerülő hibák javítására.
  • Segít összegyűjteni a karbantartáshoz szükséges anyagok megrendeléséhez szükséges adatokat.
  • Kapcsolatot tart a gépész üzemviteli szakértővel, üzemvezetőkkel, operátorokkal és a kapott utasítások alapján elvégzi a javítási munkákat.
  • Üzemviteli szakértő utasításának megfelelően elvégzi a napi/ heti/ havi karbantartói  munkákat és pontosan dokumentálja azt. A szakterületéhez kapcsolódóan hibabejelentésekhez, FMB-khez műszaki tartalmat készít az Üzemviteli irányító részére.
  • Külön utasítás alapján meghatározott időnként ügyeletet biztosít az előírt technológiáikon, rendszereken.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Csapatban való együttműködési képesség
  • Nyitottság a tanulásra
  • Műszaki beállítottságú vagy

Előnyt jelent számunka:

  • Olajiparban szerzett gyakorlat
  • Műszaki szakvégzettség
  • SAP, Logir és egyéb belső használatú szoftverek felhasználói ismerete

Amit a havi fizetésen felül kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Folyamatos képzések, tervezhető és átlátható javadalmazás,
  • Karácsonyi jutalom: egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
  • Cafeteria: számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben,
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt,
  • Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon Medicover magánklinikákon,
  • Kiváló minőségű védőruhát biztosítunk számodra,
  • Munkába járási költségtérítés, vagy céges buszjárat!

Érdekel a pozíció? Többet szeretnél tudni?

Ajánlatunk további részleteiért kattints a karrier oldalunkra és jelentkezz még ma csapatunkhoz!

Várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezés” gombra kattintva önéletrajzod csatolásával!

A MOL Csoportnál tudjuk, hogy erősségünk a sokszínűségben rejlik. A kiválasztási eljárás során minden megfelelő képesítéssel és munkatapasztalattal rendelkező pályázónak egyenlő esélyeket biztosítunk az életkorra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre, szexuális irányultságra, vagy etnikumra való tekintet nélkül. A MOL Csoportnál mindenki számít.

Ha a toborzási folyamat bármelyik lépésénél a megváltozott munkaképességével kapcsolatos speciális igénye van, kérjük, jelezze ezt a toborzó csapatunknak! Szívesen segítünk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Karbantartó