A közel 300 fős stabil gazdasági hátterű, magyar tulajdonú generálkivitelező cégcsoport (Laterex) garanciális csapatába keres munkatársat.

Budapesti munkavégzési hely (eseti vidéki kiszállásokkal), napi 8 órás fix munkaidő, nettó 270.000-320.000 Ft-os fizetés!

GARANCIÁLIS FESTŐ

Amit kínálunk:

• teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;

• nettó 270.000-320.000 Ft-os havi fizetés;

• pontos, kiszámítható bérfizetési morál;

• vidéki bejárási támogatás;

• stabil, megbízható cégcsoporti háttér;

• hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Feladatok:

A cégcsoport által kivitelezett épületeken garanciális javítások elvégzése, melyek túlnyomórészt festés, mázolás, esetenként gipszkarton javítás, egyéb kisebb karbantartási feladatok elvégzése (pl. hideg-meleg burkolat javítás).

Elvárások:

• középfokú szakirányú végzettség;

• több éves szakmai tapasztalat (egyéb szakmunkákban szerzett tapasztalat kifejezetten előnyt jelent!);

• megbízható, pontos, önálló munkavégzés;

• hajlandóság a munkavégzési helyek közötti utazásra (telephelyről céges autóval);

• rendezett, megjelenés;

• kulturált kommunikáció a partnerekkel;

• erkölcsi bizonyítvány;

• B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

(Részben budapesti, részben vidéki projekthelyszíneken, a telephelyről való indulással, majd nap végén oda visszatérve, céges autóval történik a munkavégzés)

Bővebb információ és jelentkezés: Szávai Ákosnál a +36306154428 telefonszámon, vagy e-mailben önéletrajzzal az hr@laterex.hu e-mail címen, a pozíció megnevezésére való hivatkozással.

Kapcsolattartó: Laterex Zrt.