FUVARSZERVEZŐ DISZPÉCSER MUNKALEHETŐSÉG (MÉLYÉPÍTŐ SZAKÁGAZAT, FÖLDMUNKA, ÚTÉPÍTÉS, TÉRBURKOLAT KÉSZÍTÉS, ÖMLESZTETT ANYAG SZÁLLÍTÁS)

Feladatai:

  • Komplex földmunkák (földmunka gépek, tehergépjárművek) napi munkavégzésének összehangolása, logisztikai feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Ömlesztett, szóródó anyagok fuvarszervezése és adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Árajánlatok és kalkulációk előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a sofőrökkel, gépkezelőkkel, építésvezető munkatársakkal a napi munkafeladatok teljesítése érdekében
  • A napi munkavégzés ellenőrzése
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció (behajtási engedélyek, útvonal engedélyek) precíz elkészítése és adminisztrálása,
  • Gépkocsivezetők pihenő idejének ellenőrzése
  • 3-5  éves szakmai tapasztalat KIFEJEZETTEN MÉLYÉPÍTŐ, FÖLDMUNKÁT, ÚTÉPÍTÉST VÉGZŐ CÉGNÉL
  • Szóródó anyagok beépíthetőségi, anyag lelőhelyek, bányák, hulladéklerakó helyek ismerete, valamint földmunkagépek képességeinek ismerete

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office (Excel, Word) magabiztos használata
  • Értékesítési és üzleti szemlélet
  • Problémamegoldó és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Határozottság és agilitás
  • A tevékenységhez kapcsolódó jogszabályok ismerete és alkalmazása

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható munkaidő, bejelentett állás kiemelkedő bérezéssel,
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó hangulatú csapat, modern iroda és  családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület (ahová az eljutás tömegközlekedéssel, saját gépkocsival, biciklivel vagy motorral történik)

Cég leírása:

  • 25 éve működő építőipari cég, akik meghatározó szerepet töltenek be a magyarországi mélyépítő iparág területén
  • Iroda Budapest, III. kerületben található

Referenciával ellátott fényképes önéletrajzzal jelentkezni lehet a [email protected] e-mail címen

Cégnév: Nemesgép 2000 Zrt.
Kapcsolattartó: Nemes Mónika