Feladatok

  • Fuvarfeladatok és a hozzájuk kapcsolódó adatok rögzítése
  • Adminisztratív feladatok naprakész, határidőre történő elvégzése
  • Fuvarokmányok összegyűjtése, kezelése
  • Sofőrökkel és ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Excel magabiztos használata
  • Pontos, alapos munkavégzés
  • Gyorsaság, dinamizmus
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű használata (Munkába járáshoz szükséges)
  • Áruszállításban adminisztratív tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú, profi csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség: fuvarszervező pozíció betöltése
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Munkába járás költségeinek támogatása
Munkavégzés helye: Gyömrő
Teljes munkaidő: 8:00-17:00 óráig.
Bérezés: nettó 350.000 Ft

Céginformáció

A Novák és Társai Kft. egy folyamatosan bővülő szállítmányozó és logisztikai megoldásokat kínáló vállalkozás. Több mint 10 éves fennállásunk alatt kiváló kapcsolatokat építettünk ki a legismertebb multinacionális szállítmányozó vállalatokkal. Cégünk egy 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás, melyből következően a vezetőség kimagaslóan érdekelt és elkötelezett a cég sikerességében és működésének fenntarthatóságában.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: NOVÁK és Társai Kft.