FoxPost Zrt.
A FoxPost Zrt., Magyarország legdinamikusabban fejlődő, kiscsomaglogisztikával foglalkozó start-upja. Győrben található raktárunkba keressük legújabb kollégánkat az alábbi pozícióba.

Futár (Győr)

Főbb feladatok, munkák

  • Csomagküldemények begyűjtése partnereinktől és csomagautomatákból
  • Csomagküldemények kiszállítása csomagautomatákba
  • Gépjárművek tisztán tartása, küldemények rakodása
  • Csomagautomatáknál, teephelyen jelentkező egyéb feladatok elvégzése.

Amit kínálunk

  • Alapbér: br. 385 000 Ft
  • Bónusz próbaidő alatt: br. 130 000 Ft/hó
  • Bónusz próbaidő után: br. 170 000 Ft/hó
  • Cafeteria próbaidő után: nettó 30 000 Ft (SZÉP kártya)
  • Bejárás támogatás: 30 Ft/km/munkanap
  • Modern, kényelmes, biztonságos járművekkel dolgozunk
  • Bónusszal értékeljük a jó teljesítményt
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszonyban dolgozhatsz
  • Stabil cég vagyunk, biztos jövőképpel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gyakorlat 3,5 tonnás teherautó vezetésében

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Futár vagy gépkocsivezetői tapasztalat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold szakmai önéletrajzodat, mely bérigényedet is tartalmazza.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
Cégnév: FoxPost Zrt.