Feladatok:

  • Öntvény illetve alumínium alapanyagok megmunkálása CNC eszterga-, és marógépeken
  • Folyamatos gyártás biztosítása
  • A legyártott munkadarabok minőségi ellenőrzése

Elvárások:

  • Fémipari szakirányú végzettség
  • Ismered a Siemens 840D és/vagy Fanuc vezérlést
  • Jártas vagy a korrekciózásban
  • Fémalkatrészek megmunkálásában szerzett tapasztalat
  • Rendelkezel új típusú gépkezelői engedéllyel
  • Műszaki rajzok olvasásában, illetve kézi mérőeszközök használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Innovatív technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, modern géppark
  • Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások (Élet-és Egészségbiztosítás, Cafeteria)
  • Teljesítményprémium, jelenléti prémium, 13. havi bér
  • 50%-os műszakpótlék 18.00-06.00-ig
  • Munkába járási támogatás, ingyenes szálló lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, sokszínű programlehetőségek
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Sportolási lehetőségek

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 5129d1
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Rébék Noémi