Menton Jobs

Folyamatmérnök - Mór

Móron található elektronikai partnercégünk új kollégáját várja Automatizálási folyamatmérnök pozícióba. Csatlakozz a csapathoz és légy részese Te is a mindennapi sikereknek! Várjuk jelentkezésed ha úgy érzed ez a felelősségteljes, de izgalmas lehetőség éppen Neked szól.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

- Folyamatoptimalizálás támogatása
- Gyártási folyamatok támogatása
- Gyártási dokumentációk elkészítése (PFMEA, Control Plan)
- Aktív részvétel RFQ és NPI folyamatokban
- Társosztályokkal való együttműködés
- Fejlesztési javaslatok kidolgozása az alvállalkozók közreműködésével

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

- Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki diploma
- Automatizálási területen szerzett tapasztalat
- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
- Tapasztalt és pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

- Rendelkezel német nyelvismerettel
- Rendelkezel pneumatikus ismeretekkel
- Rendelkezel PLC (Siemens) programozási ismeretekkel

Munkarend:

-Általános irodai munkarend 8:00-16:00

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

- Kiemelkedő bérezés
- Cafetéria 37.000 Ft/hó
- Bejárás támogatás br. 50 Ft/km
- Vállalati kedvezmények
- Kedvezményes sportolási és étkezési lehetőségek
- Támogató közeg ​

Cégnév: Menton Jobs Kft