MVM Services Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

finanszírozási szakértő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Az MVM Csoport finanszírozási politikájának kidolgozása
  • Csoportszintű rövid és hosszú távú hitel- és tőkepiaci tranzakciók előkészítése, önálló vezetése, szerződéses dokumentáció kitárgyalása
  • Nemzetközi leányvállalati hitelportfolió kezelése, leányvállalatok részére finanszírozási struktúrák kidolgozása
  • Beruházások, projektek finanszírozása érdekében forrásbevonás szervezése
  • Nemzetközi hitelminősítésekkel kapcsolatos feladatok ellátása, befektetői kapcsolattartásban történő részvétel
  • M&A tranzakciók előkészítésében való részvétel
  • Részvétel az MVM Csoport finanszírozással kapcsolatos döntéshozatali anyagok előkészítésében

Amit kérünk

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Legalább 10 év szakmai gyakorlat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Finanszírozás
Cégnév: MVM Services Zrt.