Feladatok

  1. Burkolási munkák előkészítése, területek előkészítése a burkolásra.
  2. Burkolóanyagok kiválasztása, mennyiségi és minőségi ellenőrzése.
  3. Burkolóanyagok vágása, formázása és illesztése a tervezett minták és elrendezések szerint.
  4. Burkolóanyagok rögzítése a megfelelő felületeken és alapozókon.
  5. Burkolatok fugázása, tömítése és szükség esetén impregnálása.
  6. Munkaterület tisztán tartása, burkolási és festési munkák utáni takarítás.
  7. Együttműködés más szakemberekkel és csapatokkal a munkák megfelelő ütemezése érdekében.
  8. A munka minőségének és a határidőknek való megfelelés biztosítása.
  9. Festési, mázolási és egyéb felületkezelési munkák elvégzése.
  10. A munkaeszközök és anyagok kezelése, tárolása és karbantartása.
  11. A munkafolyamatok dokumentálása és jelentése a felettesnek.
  12. Az egészségügyi és biztonsági előírások betartása.
  13. A munkavégzés során felmerülő problémák azonnali jelentése a felettesnek.

Elvárások

  1. Legalább középfokú szakmunkás képesítés burkoló és/vagy festő, mázoló szakmában, vagy megfelelő tapasztalat.
  2. Gyakorlati tapasztalat a burkolás és/vagy festés, mázolás területén, beleértve a különböző burkolóanyagok és technikák ismeretét.
  3. Munkavédelmi előírások és biztonsági szabályok ismerete.
  4. Precizitás, önállóság és problémamegoldó képesség.
  5. Jó kommunikációs és együttműködési készség.
  6. Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a változó munkakörülményekhez.

Előnyt jelent

  1. Különböző burkolóanyagok (pl. csempe, mozaik, kő, fa stb.) és technikák (pl. ragasztás, ékelt, ragasztott stb.) ismerete és alkalmazása.
  2. Kéziszerszámok és gépek (pl. csempevágó, fugázó gép stb.) használatának ismerete és gyakorlata.
  3. Alaprajzok, tervrajzok és műszaki dokumentációk értelmezése és alkalmazása.
  4. Mérési, rajzolási és számítási készségek a burkolási munkákhoz.
  5. Munkaterület előkészítése, alapozása és a burkolási és festő, mázoló munkákhoz szükséges anyagok és eszközök előkészítése.
  6. Jó kézügyesség és szem-kéz koordináció.
  7. Képesség a munkafolyamatok tervezésére és szervezésére.
  8. Képesség a munkaterület és munkaeszközök megfelelő előkészítésére és használatára.
  9. Képesség a munkavédelmi és környezetvédelmi előírások betartására.
  10. Jó problémamegoldó készség és képesség a hatékony időgazdálkodásra.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

A "Jelentkezem" gombra kattintás után fényképes önéletrajz küldésével!
Cégnév: Jásztej Kft.