Feladatok

  • Faipari termékek készítése, bútorok felületkezelése és fényezése, különböző rendeltetésű és szerkezetű bútorok, gyártása és összeszerelése,
  • az elkészített bútorok helyszínen történő beszerelése.

Elvárások

  • szakirányú végzettség (asztalos, bútorasztalos, épületasztalos),
  • legalább egy év szakmai gyakorlat,
  • megbízható, önálló, pontos munkavégzés,
  • jó állóképesség, fizikai terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • „B” kategóriás vezetői engedély,
  • rajzolvasási készség.

Amit kínálunk

  • a kor kihívásainak megfelelő, széleskörű gépparkkal felszerelt, modern kialakítású műhely,
  • a szektorban versenyképes fizetés, pontos korrekt kifizetéssel,
  • munkába járás támogatása,
  • hosszú távú munkalehetőség, megbízható, biztos munkahely,
  • csapatban történő munkavégzés,
  • belső képzési lehetőségek.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: DÉSZ-KER ZRt.