Feladatok

  • Éttermi terítéshez és felszolgáláshoz szükséges előkészületek megtétele
  • Étlap és itallap teljeskörű ismerete
  • Vendégek udvarias és szakszerű kiszolgálása

Elvárások

  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Munka iránti elhivatottság
  • Udvarias, kedves és vidám személyiség
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Precizitás, pontosság
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • 8 órában bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes személyzeti étkezés naponta kétszer
  • Szakmai tréningek, képzések, előrelépési lehetőség
  • Fizetés nettó 450.000 Ft-tól (munkaidő és teljesítmény függvényében)

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Stand25 Bisztró budai éttermébe keres munkatársakat (akár részmunkaidőben is) felszolgáló munkakörbe. Azon kedves, lelkes és munkáját szerető leendő kollégák jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek a vendéglátás területén szerzett tapasztalattal.

Jelentkezéshez kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: 4N GASZTRONÓMIA KFT.