Feladatok

  • A vendégek ültetése, asztalfoglalások menedzselése.
  • Rendelések felvétele.
  • Az elkészült ételek felszolgálása.
  • Számla elkészítése, vendégek fizettetése.
  • Nem pultost keresünk!

Elvárások

  • Pozitív szemlélet.
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

Pécsi Főnix Pizzériába keresünk heti 5 nap, 8 órás munkaidőbe felszolgálót.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Vasárnap és ünnepnapokon nem kell dolgozni. Nincsenek rendezvények, kitelepülések.

Jelentkezés módja

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: SZABÓ NÁNDOR BÉLÁNÉ E.V.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Felszolgáló Pest megye

Vendégek fogadása, rendelések felvétele Étel- és italszervíz nyújtása Udvarias szervíz biztosítása Magabiztos tudás az étterem étel-és italkínálatáról

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Felszolgáló Pest megye

Étterem nyitása és zárása Napi folyamatok lekoordinálása Vendégek szakszerű kiszolgálása Értékesítés Megfelelő munkavégzés egyénileg és csapatban ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE