Feladatok

  • szeretett vendégeink gyors, mosolygós és precíz kiszolgálása
  • vendégek fogadása, ételek és italok ajánlása, rendelés felvétele és kiszolgálása
  • a munkaterületedhez szükséges elméleti és gyakorlati tudás elsajátítása és folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • ha van legalább 1-2 év releváns tapasztalatod
  • ha figyelmességeddel és kemény munkáddal szeretnél átlagon felül keresni
  • ha szeretnél felejthetetlen szervizt adni a vendégeidnek
  • ha barátságos vagy, megbízható és jól tudsz csapatban dolgozni
  • ha nyitott vagy az új ismeretekre
  • ha jól kommunikálsz az emberekkel és legalább társalgási szinten beszélsz angolul

Előnyt jelent

  • kimagasló ital-, illetve borismeret
  • további idegen nyelvek ismerete
  • felső kategóriás környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos munkalehetőséget és megbecsülést
  • szakmailag felkészült és emberközpontú vezetőséget
  • igényes, kellemes munkakörnyezetet, minőségi termékeket
  • folyamatos szakmai tréningeket
  • előrelépési lehetőséget (szakmai és anyagi téren is)
  • munkaruhát
  • személyzeti étkezéseket
  • személyzeti kedvezményeket

Céginformáció

Cégünk debütáló étterme a Marischka két éve nyitott és rövid időn belül elnyerte a vendégei szeretetét. A várnegyedben, a Bugát lépcső és a Vérmező szomszédságában vár Téged egyedi stílusával és szuper barátságos csapatával.

Jelentkezésedhez kérjük csatold fényképpel ellátott önéletrajzodat.
Cégnév: Marischka Kft.