Feladatok

  • Étterembe érkező vendégek kedves, udvarias kiszolgálása
  • Ételek, italok, sütemények ajánlása
  • 1 hónapos betanulási időszakot követően előre lépési lehetőség fizető felszolgáló munkakörbe: vendégek fizettetése, vendégek informálása újdonságokról, legfrissebb ajánlatokról, bor és desszert párosításokról, béremelés!

Elvárások

  • Aktív/passzív nappali tagozatos 18+ diákoknak
  • Napi 10 óra munkavégzés, minimum 2 nap vállalása hetente
  • Felszolgálóként szerzett releváns tapasztalat!
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kedves, mosolygós, nyitott személyiség
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó állóképesség
  • Igényes megjelenés

Amit kínálunk

  • Napi egy étkezés, sütemény
  • Rugalmas, egyetemi élethez alkalmazkodó beosztás
  • Fejlődési lehetőség
  • Pörgős, fiatalos csapat
  • Hosszútávú karrierlehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Magyarország méltán leghíresebb, egyben leginnovatívabb cukrászdájába, a Gerbeaud Kávéház fantasztikus csapatába keresünk felszolgálót!

"Jelentkezem" gomb megnyomása után, csatolj egy magyar nyelvű fényképes önéletrajzot pdf formátumban!