Feladatok

  • Éttermünk felkészítése nyitásra, este bezárásra
  • Éttermünk vendégeinek kiszolgálása, egyben gasztroélmény nyújtása
  • Kedves, közvetlen szerviz
  • Kommunikálni vendégeinkkel
  • Vendégigények továbbítása a vezetőség felé

Elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • További nyelvek ismerete előny
  • Nyitott, barátságos hozzáállás
  • Pozitív gondolkodás
  • Elköteleződés a cégcsoport iránt

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas, egyetemhez igazodó beosztás
  • Kötelező szakmai gyakorlat igazolása
  • Az egyetem elvégzése után adott munkahelyen való elhelyezkedés esetében előnyt biztosítunk

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, 15 év tapasztalattal rendelkező cég, Budapest top lokációjában található éttermébe és rendezvényhelyszínére keres munkatársakat.

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után, kérjük csatolja magyar nyelvű, pdf formátumú, fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Tudatos Diák Iskolaszövetkezet