Feladatok

A Káli Art Inn 20 éve működő, családi tulajdonú szálláshely és étterem a Káli-medencében. Elkötelezett a minőségi vendéglátás és a fenntartható turizmus mellett.

Feladatok: A panzióban megszálló vendégek számára a reggeli és a vacsora felszolgálása, napközben kávé és sütemény kínálása. Alkoholos italok felszolgálása. Az éttermünk max. befogadóképessége 50 fő, átlagosan napi 30-40 főt kell ellátni.
Munkaidő: Éves állás, heti 5 munkanap, 2 pihenőnap, egész évben bejelentve.

Munkavégzés helye: Veszprém megye-Köveskál-Fő utca 6.
Elsősorban helyi lakosok, vagy lakhatással rendelkezők jelentkezését várjuk.

Bérezés: Egyéni bérigény alapján megegyezés szerint, havi rendszerességgel. A jelentkezést írásban, fényképes önéletrajz küldésével és bérigény megjelölésével kérjük!

Elvárások

Ápolt megjelenés, jó kommunikációs képesség, megbízhatóság.

Nem szükséges szakmai tapasztalat, mi mindenre megtanítjuk a kollégákat. Éppen ezért viszont elvárás a nyitottság, tanulni vágyás.

Előnyt jelent

Idegen nyelv ismerete
Ha a jelentkező lakhatása, illetve a munkába eljutás megoldott.

Amit kínálunk

A Köveskál Fő utcáján található, 20 éve működő butikhotel, Magyarország egyik kiemelt szálláshelye. Évről-évre törzsvendégeink járnak hozzánk vissza, ezért családias a munkahely. Az étteremben első sorban szállóvendégek étkeznek, reggel és este. Régóta összeszokott csapatba keresünk új embert, aki nyitott az együtt dolgozásra. A kialakított munkafolyamatokat a régi kollégák betanítják az új munkatársnak.

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: KÁLI ART Kft.