Feladatok

Pécsen a belváros szívében elhelyezkedő étterem a Nana Bistro, erősíteni szeretné csapatát 2 fő felszolgáló kollégával!

Elvárások

  • A szakmai kihívásokat kedvelő, gyakorlattal rendelkező felszolgáló kollégákat keresünk.
  • Csapatjátékos
  • Legalább alap szintű angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • több év gyakorlat
  • emelt szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kiemelkedő fizetés
  • hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • szakmai fejlődés
  • prémiumrendszer, és egy remek csapat!

Céginformáció

Nana Bistro Kft.

Amennyiben úgy érzed szívesen kipróbálnád magad, jelentkezz hozzánk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: NANA Bistro Kft.