Feladatok

Étterem nyitásra felkészítése, vendégek fogadása, ültetése, ételek-italok felszolgálása, asztalok lerámolása, zárási feladatok elvégzése, melyeket a munkaköri leírás is tartalmaz.

Elvárások

Szakképzettség, gyakorlat, jó kommunikációkészség, angol nyelvtudás alap szinten, udvarias, kedves kiszolgálás.

Előnyt jelent

Reggeliző étteremben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

Kiemelkedő bérezés, jogtisztán bejelentett bér, szabadság.
Cégnév: PRINCE Coffee Kft
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Felszolgáló Fejér megye

Felszolgálói munkalehetőség teljes munkaidőben Székesfehérvár belvárosában található magas színvonalú étterembe! Elvárás: Minimum 3 éves szakmai ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Felszolgáló-pultos Fejér megye

-Vendégek szakszerű, pontos, kedves kiszolgálása. -Nyitással, zárással kapcsolatos feladatok elvégzése. -Az étterem előkészítése az étkezésekhez ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE