Szeretnél egy megbízható, stabil vállalatnál dolgozni? Közép-Kelet-Európa egyik piacvezető kenőanyaggyártója, a MOL-LUB Kft. kollégát keres az alábbi pozícióba:

Fejlesztés-Szolgáltatás csoportvezető

 A MOL LUB laboratóriumi tevékenysége a kiváló minőségű kenőanyagok és speciális olajok fejlesztésére és ellenőrzésére összpontosít. A laboratórium fő feladatai közé tartozik az innováció és a szakmai támogatás, ideértve a termékfejlesztést és az alkalmazástechnikai vizsgálatokat is. Szakértő csapatunk aktívan részt vesz a vevői és üzemi problémák megoldásában, valamint nem-rutin elemzések végzésében. Az akkreditált laboratóriumi feladatok mellett módszerfejlesztéssel és komplex analitikai megoldásokkal is foglalkozunk. A MOL LUB laboratórium célja a kiemelkedően magas színvonalú szolgáltatások nyújtása ügyfeleink számára, miközben folyamatosan törekszünk a legújabb technológiák és legjobb gyakorlatok alkalmazására.

Munkavégzés helye: Almásfüzitő

Fő felelősségek:

  • Koordináció és Felügyelet: Felügyeli és koordinálja a termékfejlesztési kísérleti minták előállítását, az igényelt vizsgálatok elvégzését, optimalizálja az erőforrásokat. Működteti és fejleszti a laboratórium teljesítménymutatóit mérő rendszert.
  • Anyagvizsgálat és Problémamegoldás: Megoldások keresése anyagvizsgálati feladatokra, problémákra. Új anyagvizsgálati kompetenciák megvalósítása.
  • Mintaanalízis és Szakmai Támogatás: Szakszerű mintavizsgálatok irányítása és részvétel a vizsgálatokban. Kapcsolattartás a termékfejlesztőkkel, külső partnerekkel, támogatás az elemzési igényekben és az eredmények értelmezésében.
  • Módszerfejlesztés és Projektirányítás: Új vizsgálati módszerek kidolgozása és dokumentálása. Laboratóriumi projektek előrehaladásának koordinálása és riportálása.
  • Eszközpark és Műszaki Fejlesztés: Működésre kész állapot és mérési pontosság biztosítása. Javaslatok készítése a műszerek és infrastruktúra fejlesztésére.
  • Szakmai Tudásmegosztás és Kapcsolattartás: Szakmai tudás megosztása és munkatársak betanítása. Kapcsolattartás kutató helyekkel, beszállító cégekkel, nemzetközi trendek követése.
  • Minőségirányítás és Szabályozások: Minőségirányítási rendszer fejlesztése és képviselete az akkreditáló testület felé. Bel- és külső szabályozások betartatása és ellenőrzése.

Elvárások:

  • Legalább MSc diploma vegyészmérnöki vagy kapcsolódó területen.
  • Legalább 5 év releváns tapasztalat laboratóriumi környezetben, ideálisan vezetői pozícióban.
  • Széleskörű ismeretek az anyagvizsgálati módszerekről és laboratóriumi technológiákról.
  • Kiváló problémamegoldó és vezetői készségek.
  • Magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Cafeteria – bruttó 800 000 Ft/év
  • Medicover egészségbiztosítás,
  • iPhone, Laptop,
  • Korlátlan telefon csomag (egymás között családtagokkal is),
  • Éves teljesítmény bónusz,
  • Szakmai konferenciákon való részvétel,
  • Flexibilis munkakörnyezet,
  • Egyedülálló szakmai csapatban dolgozhatsz közös és önálló feladatokon,
  • Folyamatos fejlődés lehetősége belsős képzések által (szakmai továbbképzések, személyiségfejlesztő tréningek, mentoring & coaching, nyelvtanulás).

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Ha szeretnél részese lenni egy dinamikus csapatnak, amely kiemelkedő minőségű kenőanyagok fejlesztésével és innovációjával járul hozzá az iparág fejlődéséhez, akkor ne habozz és jelentkezz hozzánk!

#LI-KKI

Cégnév: MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság